תנאי שימוש באתר bizzapp

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.


 1. BizzApp מציעה פלטפורמה ("התוכנה") המאפשרת למשתמשים ליצור חנויות מקוונות, אתרי אינטרנט ודפי נחיתה, BizzApp הינה חברה פרטית בערבות מוגבלת, בתהליך התאגדות תחת החוקים. של מדינת ישראל ("BizzApp").

  המוצרים והשירותים המוצעים באמצעות BizzApp אינם מאושרים על ידי BizzApp, ו- BizzApp אינה קשורה ולא תהיה אחראית בשום דרך למעשים או מחדלים של צדדים שלישיים כלשהם, לרבות בקשר למוצרים ושירותים כאלה.

  תנאי שימוש אלה מהווים את כל ההסכם בינך לבין BizzApp ובאמצעות השימוש ב- תוכנה ו / או גישה ל  https://bizzapp.store ("אתר") ו / או באמצעות שירות כלשהו BizzApp משירותיה, את/ה מקבל/ת הסכמתך/ה להיות כפוף לתנאי שימוש אלה. למען הסר ספק, אם אינך מסכים לאף אחד מהתנאים שנקבעו בתנאי שימוש זה, עליך לצאת מהאתר ולא להשתמש בתוכנה.

  על ידי קבלת תנאי שימוש זה תקבלו רישיון מוגבל לשימוש בתוכנה המוצעת על ידי האתר או באתר, כמפורט להלן.

  "משתמש" פירושו האדם הגישה לאתר, יצירת חשבון לשימוש בתוכנה, או שימוש אחר בשירותים או בחלק כלשהו ממנו. המשתמש והחברה, הישות או הארגון שהוא מייצג או בשמם נפתח החשבון, ייחשבו, באופן חודשי וקולקטיבי, כחלק מתנאי שימוש אלה.

  "חשבון" פירושו פרופיל המכיל בין היתר את פרטי המשתמש. אלא אם כן הוסכם אחרת בכתב, אינך רשאי לפתוח או להחזיק חשבונות מרובים או ליהנות מתנאי תקופת הניסיון לא פעם. אינך רשאי ליצור חשבון בזהות או במידע שגוי, או מטעם מישהו שאינו עצמך אלא אם כן אתה מורשה לכך. לא תשתמש בשירותים אם בעבר נדחתה מכך על ידי החברה.

  כיצד לפתוח חנות מקוונת חברתית משלך באמצעות התוכנה?

  1. אתה יכול להירשם לאתר (1) באמצעות חשבון האימייל שלך או (2) ליצור שם משתמש וסיסמא של חשבון ("הרשמה"). ההרשמה היא בחינם לתקופה המצויינת באתר באותו רגע.

  2. במהלך הרישום יהיה עליכם למלא פרטים אישיים נוספים נוספים.

  3. לאחר סיום תהליך ההרשמה תקבלו תקופת ניסיון ללא תשלום של 7 יום ("תקופת הניסיון"). לאחר סיום תקופת הניסיון, תידרש למסור פרטי כרטיס אשראי.. BizzApp שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מחירי החבילה והתוכן ללא הודעה מוקדמת ולפי שיקול דעתה הבלעדי, ללא הגבלה. החבילות חלות בדרך כלל לתקופה של שנה ועשויות להתעדכן מעת לעת.

  4. בסיום ההרשמה תוכלו להתחיל ליצור חנות אינטרנטית משלכם על ידי ביצוע ההוראות באתר ("החנות").

  5. רישיון: בכפוף להסכמתך ועקביות מתמשכת בתנאי שימוש אלה ובכל מדיניות רלוונטית אחרת, BizzApp מעניקה לך רישיון מוגבל שאינו בלעדי, שאינו ניתן להעברה, בלתי ניתן לביטול חוזר, ניתן לביטול, בכפוף למגבלות שלהלן לגישה לתוכנה ושימוש בה ("רישיון").

  6. ציות: על ידי שימוש בתוכנה אתה מצהיר שקראת והבנת את התנאים המפורטים להלן ומסכימה להם ומתחייבת לעמוד בה באופן מלא. כל וכל הפעילות על, עם ו / או באמצעות האתר או תוכנה תחול תנאי שימוש אלה. תנאים אלה מהווים באופן בלעדי את ההסכם התקף והמחייב היחיד בין המשתמש ו- BizzApp, וכמו כן מכילים כל האחריות, ההסכמים וההתחייבויות האמורים שנעשו על ידי אחד הצדדים לצד השני. אתה מתחייב להשתמש בתוכנה בהתאם לתנאים אלה, למטרתם המיועדת בלבד, במסגרת הרישיון ובהתאם לחוק.

  7. מגבלות רישיון: כל שימוש בתוכנה תוך הפרה של מגבלות רישיון אלה אסור בהחלט, יכול לגרום לביטול מיידי של הרישיון המוגבל שלך ועלול לחייב אותך באחריות להפרות החוק.

  8. שימוש לא חוקי: חל איסור על כל שימוש שלא כדין ביישום זה, ומודעים ומודעים לעובדה שבנוסף לתנאי שימוש אלה וכל המדיניות לשימוש ביישום זה, אתה עשוי להיות צפוי להיות כפוף לחוקים ותקנות החלים בתחום השיפוט שלך או בכל תחום שיפוט זה. בנוסף לסעדים שעשויים להיות לנו בחוק או בהון עצמי, אם נקבע, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, שהפרת או שעשוי להפר תנאים אלה, אנו עשויים לנקוט בכל פעולה שנראה לנו נחוצה כדי לרפא או למנוע את ההפרה. , כולל ללא הגבלה, הסרה מיידית של החומרים הקשורים ו / או המשתמש מהתוכנה. אנו נשתף פעולה באופן מלא עם כל רשויות אכיפת החוק או צו בית משפט או זימון זימון לבקשה או הנחייתנו לחשוף את זהותו של כל עבריין.

  9. בקרת מידע: BizzApp מאפשר לך ליצור ולהשתמש בתוכנה דרך חשבונך. אתה מאשר במפורש שאתה הבעלים של כל המידע והתכנים הנשלחים באמצעות התוכנה ובמידת החלה, עליך לציית לכל חקיקה ולכל החוקים, לרבות בכל הנוגע לחוקי פרטיות וחוקים הנוגעים לדואר זבל ו / או להפעלת מסדי נתונים המכילים. מידע אישי או אחר. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, מובהר בזאת כי התוכנה הינה פלטפורמת סחר אלקטרוני המאפשרת למשתמש לקדם ולמכור מוצרים ו / או שירותים באמצעות פייסבוק ו / או פלטפורמות חברתיות אחרות.

  10. קניין רוחני: על אף כל דבר ההיפך מכאן, אתה מאשר ומסכים כי לא תהיה לך בעלות או אינטרס קנייני אחר בתוכנה ובאתר, וכן אתה מאשר ומסכים כי כל הזכויות בתוכנה ותוכנה יהיו ויישארו לנצח. על ידי andure לטובת BizzAppBizzApp תהיה רשאית להשתמש במוצרים, בתוכן, בתיאורים, במחירים, בתמונות, בגרפיקה ובמלאי ובסטטיסטיקות אחרות ולשכפל אותם במחקרי מקרה וחומרי פרסום.

  11. סימני מסחר: סימני מסחר, שמות מסחריים, סימני שירות ולוגואים המשמשים או מוצגים בתוכנה ובאתר זה הם סימנים מסחריים רשומים ולא רשומים, שמות מסחריים וסימני שירות של בעליהם ו / או BizzApp. שום דבר המופיע בתוכנה אינו מעניק או צריך להתפרש כמתן, במשתמע, estoppel או בכל דרך אחרת, כל רישיון או זכות להשתמש בסימני מסחר, שמות מסחריים, סימני שירות או סמלי לוגו המוצגים בתוכנה זו ו / או באתר זה ללא אישור בכתב של בעל הזכויות.

  עד להודעה חדשה, כל אחד רשאי לפרסם את הלוגו המיועד של BizzApp על מנת להמליץ על BizzApp באופן מקוון, בכפוף לעמידה בהנחיות אלה. אין להשתמש בשום לוגו של BizzApp או בסימנים מסחריים כלשהם.

  1. בעלות: כל הזכויות, הכותרת והעניין בתוכנה (כולל ללא הגבלה מוצרים, כותרות, קוד תוכנה, מידע, רשימות לקוחות, ערכות נושא, חפצים, דמויות, מושגים, יצירות אמנות, אנימציות, צלילים, יצירות מוזיקליות, אורקוליות אפקטים, שיטות פעולה, זכויות מוסריות, תיעוד, מבנה פרופיל ותוכנת שרת ומסדי נתונים) הם בבעלות BizzAppBizzApp שומרת על כל הזכויות, לרבות ללא הגבלה, את כל זכויות הקניין הרוחני או הזכויות הקנייניות האחרות, בקשר לתוכנה ולאתר האינטרנט שלה.

  2. אין כל אחריות המפורשת או משתמעת: השירותים, הרישיון, התוכנה ללא יוצא מן הכלל, ניתנים "AS IS IS" ו- "ASA זמינים". אתה משתמש בתוכנה בסיכון שלך. המידע, החומרים והשירותים ניתנים ללא כל התחייבות מפורשת או כלכלית כלשהי מכל סוג שהוא ללא הגבלת אחריות לסחירות, התאמה למטרה מסוימת, כותרת, הפרה ללא הפרעה, והפרעה מזדמנת כלשהי. BizzApp אינה מתחייבת כי תוכל להגיע או להשתמש בשירות בשעות או במיקומי בחירתך; שהשירות יהיה ללא הפרעה או ללא שגיאות; כי בקשת הלקוח תינכרן תמיד עם החשבון הרלוונטי; פגמים יתוקנו; או שהתוכנה או השירותים אינם נקיים מנגיפים או רכיבים מזיקים אחרים במקרה של בעיה כלשהי עם התוכנה או השירותים, אתה מסכים כי הנחיה הבלעדית שלך צריכה להיות מופרזת (על ידי הכללת NON-RENEWAL) תוך שימוש בתוכנה זו ו / או שירותים.

  3. מדיניות פרטיות: אנו שואפים לשמור על אמינות, דיוק, שלמות ומטבע של מידע אישי. BizzApp תשמור על פרטיות הנתונים שלך, מבלי לפגוע בזכותה (א) לאסוף ולהשתמש בנתוני שימוש סטטיסטיים וניתוחים; וכן (ב) לשתף מידע ליצירת קשר ומידע אחר הנוגע לתוכנה ו / או לאתר. מידע נאסף על מנת לנהל ולהפעיל את השירותים, למנוע הונאה, להגן על זכויותינו החוקיות ולצורך עמידה בתקנות הנוגעות לשירותים שאנו מספקים. אנו עשויים (אך איננו מחויבים) לחשוף כל מידע אודות המשתמש ו / או השימוש בתוכנה לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אחרת, מדיניות הפרטיות של החברה אינה מתחייבת בזאת כי מידע אישי לא יימכר, ישכר או ייסחר עם צדדים שלישיים. כל שימוש ואיסוף נתונים ייעשה בהתאם למדיניות המתאימה של פייסבוק.

  כשאתה משתמש בתוכנה שלנו, אנו עשויים לקבל ולהקליט באופן אוטומטי מידע שהתקבל מהמחשב והדפדפן שלך, כולל כתובת ה- IP שלך, מידע על העוגיות, תכונות ותוכנות חומרה.

  על כל המשתמשים לקחת בחשבון כי כל פעילויותיהם הקשורות לתוכנה או לחשבון חשופות וכי ל- BizzApp תהיה גישה אליהם.

  אנו עשויים ליישם אמצעי אבטחה סבירים לשמירה על בטיחות המידע בעת הכניסה, מסירה או גישה למידע אישי, ככל שיחול.

  1. הגבלת האחריות: בשום מקרה לא תעשה קופת חולים או אף אחד מהפקידים, המנהלים, המועסקים, המניות, המגישים, הסוכנים, המוצלחים או ההעברות של צדדים כלשהם, או אף גורם כלשהו המעורב ביצירה, הפקה או העברה באשר לאפליקציה הזו מישהו אחר לכל נזק עקיף, מיוחד, חיובי, מקרי או תוצאתי (כולל, ללא הגבלה, אלה התוצאה כתוצאה מרווחים אבודים, נתונים שאבדו או הפרעה עסקית) הנובעים מהשימוש, חוסר יכולת לשימוש, או שימוש בתוכן זה או אחר כל מה שמתבסס על אחריות, חוזה, נזיקין או כל תיאוריה משפטית אחרת וכל שכן או שלא הומלץ על אפשרות הנזקים הללו. החברה לא תישא באחריות כלפיך יותר מהסכום ששילמת לחברה על פי תנאי השימוש הללו בשישה (6) החודשים שקדמו לתאריך בו אתה טוען לראשונה תובענה. אתה מאשר ומסכים כי אם לא שילמת שום דבר בתקופת הניסיון ובכל תקופת זמן אחרת כלשהי, הנחיות הבלעדית שלך (והאחריות הבלעדית של BizzApp) בגין כל סכסוך היא להפסיק את השימוש בשירות שלך. מגבלות האחריות הבאות אינן חלות על הרחבה המוגבלת על ידי החוק.

  2. שיפוי: המשתמש מתחייב לשפות, להגן ולהחזיקאת BizzApp, וכן את כל חברות הבת, סוכניה, עובדיה ו / או נושאי משרה, כנגד או מכל התחייבויות, התחייבויות, תביעות, חובות, הוצאות וכו ', בכל דרך קשורה בכל שימוש לרעה או שימוש לרעה בשירותים, במידע או באתר המסופק או הכלול כאן, כולל בפרט (אך לא מוגבל) לכל הפרה של תנאי שימוש אלה ו / או הפרה של כל חוק שהוא (כולל הפרה או הפרה של כל זכויות צד ג ') ו / או כל הפרה של תנאים והגבלות רלוונטיים של צד ג';

  3. תחזוקה; השעיה: השירותים עשויים להיות, בכל עת ועל פי שיקול דעתה הבלעדי של BizzApp, להיות מקוונים לצורך תחזוקה או מכל סיבה אחרת, ושירותים או גישה עשויים להידחות, באופן זמני ו / או ברציפות ו / או ללא הגבלת זמן, לפי שיקול דעתה הבלעדי של BizzApp וללא תוצאה. BizzApp רשאית להשעות את השירותים, האתר, החנויות והרישיונות, באופן מלא או חלקי, על פי שיקול דעתה הבלעדי, באופן זמני או ללא הגבלת זמן. בדרך כלל אנו שואפים למסור הודעה מוקדמת בדואר אלקטרוני.

  4. תיקון; סיום: אתה או אנו עשויים להשעות או לסיים את חשבונך או את השימוש שלך בתוכנה באופן כללי בכל עת, מכל סיבה שהיא או ללא סיבה, על ידי מתן הודעה
   בדוא"ל: q@bizzapp.co.il. על מנת להשעות את חשבונך תצטרך לאשר אותו לאחר שתקבל דוא"ל מהמערכת.אנו רשאים להודיע לך באמצעות דואר אלקטרוני בדבר כל שינוי בתנאים או סיום של חשבונות ספציפיים או מרובים, ואתה נותן בזאת את הסכמתך לקבל עדכונים כאלה מאיתנו, אך איננו מחויבים לעשות כן, ועשוי להפסיק או להשעות כל חשבון בגין הפרה או התנהגות שגויה ללא הודעה מוקדמת. אם תסיים את חשבונך, תצטרך לשלם רק את העמלות עבור תקופת המינוי שנותרה. הטיפול במחיקת חשבונך ידנית אינו נתמך בדרך כלל ועשוי לארוך עד 14 ימי עסקים.

  5. סעדים: אתה מוותר באופן בלתי הפיך על כל הזכויות לבקש סעד צו או צו הוגן אחר, או להצטרף או לרסן את פעולתם של השירותים ומסכים להגביל את טענותיך לתביעות בגין נזקים כספיים בפועל, מוגבלות, במצטבר, על ידי התשלומים הנקיים בפועל שהתקבלו על ידי BizzApp תחת הרישיון המתאים ב -12 החודשים האחרונים (אם היו כאלה), וסעד יחיד, בלעדי וממצה.

  6. כוח עליוןBizzApp לא יהיה אחראי לכל עיכוב או אי ביצוע ביצועים הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה הסבירה של BizzApp, לרבות ללא הגבלה כל אי ביצוע בעניין זה בעקבות נסיבות בלתי צפויות או סיבה שמעבר לשליטת BizzApp כגון מעשי אלוהים, תקשורת תקלות וקשיים, מלחמה, טרור, מהומות, פעולות של רשויות אזרחיות או צבאיות, שריפה, שיטפונות, תאונות, שביתות או מחסור במתקני תחבורה.

  7. הודעות: אנו רשאים להודיע לך באמצעות פרסומים באתר האינטרנט, ובאמצעות דואר אלקטרוני או כל אמצעי תקשורת אחר ליצירת קשר ליצירת קשר. כל ההודעות שנמסרות על ידך או שנדרשות ממך בתנאי שימוש אלה יהיו בכתב ומופנות אל:  q@bizzapp.co.il לכל הודעה שתמסור ללא עמידה בסעיף זה בהודעות, לא יהיו כל השפעה משפטית.

  8. הסכם שלם: תנאי שימוש אלה, מכילים ומחליפים את כל ההבטחות, הייצוגים וההבנות הקודמות של הצדדים הנוגעים לעניין זה, בין אם אלקטרוניים, בעל פה או בכתב, ובין אם נקבעו על פי מנהג, נוהג, מדיניות או תקדים, בינכם. ואנחנו ביחס לשירות.

  9. אין ויתור: כישלון של BizzApp בדרישה או אכיפה של ביצוע קפדני על ידך על כל הוראה מתנאי שימוש אלה או אי מימוש זכות כלשהי תחתיו, לא יתפרש כוויתור או ויתור על זכותה של BizzApp לטעון או לסמוך על כל דבר כזה הוראה או זכות במקרה זה או בכל מקרה אחר.

  10. הקצאהBizzApp רשאית להקצות או להאציל תנאי שימוש אלה, כולם או חלקם, לכל אדם או גורם בכל עת עם או בלי הסכמתך. אינך רשאי להקצות או להאציל זכויות או חובות כלשהם על פי תנאי שימוש אלה ללא הסכמתך בכתב מראש של BizzApp, וכל הקצאה והקצאה בלתי מורשית על ידך אינה יעילה.

  11. החוק החל; תחום השיפוט: מבלי לגרוע מהאמור לעיל, הסכם זה וכל מחלוקת הנוגעים אליו, ינוהלו ויפורשו אך ורק בהתאם לחוקי מדינת ישראל, ויובאו באופן בלעדי בפני בתי המשפט המוסמכים של תל אביב, במדינת ישראל .

  12. ניתוק: אם הוראה כלשהי להלן תיחשב בטלה או פסולה על ידי בית משפט כלשהו בעל סמכות שיפוט ראויה, תנתק הוראה כאמור, ולא תביא בשום צורה לרעה או לגרוע מההשפעה ו / או מהתוקף של כל ההוראות הנותרות או לא.

   

    מדיניות פרטיות - מדיניות פרטיות

   

  אנו שואפים לשמור על אמינות, דיוק, שלמות ומטבע של מידע אישי.

  BizzApp תשמור על פרטיות הנתונים שלך, מבלי לפגוע בזכותה (א) לאסוף ולהשתמש בנתוני שימוש סטטיסטיים וניתוחים; וכן (ב) לשתף מידע ליצירת קשר ומידע אחר הנוגע לתוכנה ו / או לאתר. מידע נאסף על מנת לנהל ולהפעיל את השירותים, למנוע הונאה, להגן על זכויותינו החוקיות ולצורך עמידה בתקנות הנוגעות לשירותים שאנו מספקים.

  אנו עשויים (אך איננו מחויבים) לחשוף כל מידע אודות המשתמש ו / או השימוש בתוכנה לפי שיקול דעתנו הבלעדי. BizzApp לא יעביר ולא יציג את פרטיך לצד אחר.

  כשאתה משתמש בתוכנה שלנו, אנו עשויים לקבל ולהקליט באופן אוטומטי מידע שהתקבל מהמחשב והדפדפן שלך, כולל כתובת ה- IP שלך, מידע על העוגיות, תכונות ותוכנות חומרה.

  על כל המשתמשים לקחת בחשבון כי כל פעילויותיהם הקשורות לתוכנה או לחשבון חשופות וכי ל- BizzApp תהיה גישה אליהם.

  אנו עשויים ליישם אמצעי אבטחה סבירים לשמירה על בטיחות המידע בעת הכניסה, מסירה או גישה למידע אישי, ככל שיחול.

  בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.