אודות Bizzapp

אודות ביזאפ – חנות אינטרנטית, דפי נחיתה ואתרים.

לאחר שנים של נסיון ועבודה בתחום, הבנו שתחום המסחר באינטרנט ובניית אתרים אומץ על ידי חברות ענק אשר גוזלות מהלקוחות הרבה זמן וכסף, נתקלנו בלקוחות אשר משלמים על חנות מאות אלפי שקלים ובנוסף גובים מהם עלות חודשית גבוהה על כל עסקה, נתקלנו בלקוחות ששילמו על אתר ששווה לכל היותר 1,000 שקל, משלמים 8,000 שקל, ועם יד על הלב, זה צובט בלב, ולרוב מדובר בניצול.

הקמנו את bizzapp מתוך הבנה ורצון לעשות שינוי, מספיק, לא כל בעל עסק חדש שרוצה לפתוח אתר יכול לשלם עשרות אלפי שקלים ולהתמודד עם המתחרים שלו בתחום אשר קיימים שנים ומבוססים כלכלית, לא כל חברה מבוססת צריכה לשלם מאוד אלפי שקלים על מוצר אשר היא תקבל אותו רק באותו שנה, ולא בטוח שיתן את המענה כפי שציפת לו.

בנוסף, כל מי שכבר בנה אתר יודע, זה אף פעם לא נגמר בהקמה הראשונית, תמיד יהיו באגים, תמיד יהיו תוספות, תמיד תהיה הוצאה שוטפת על האתר גם לאחר ששילמתם את הסכום הראשוני על הפיתוח שלו, אצלנו אתם יודעים בדיוק כמה אתם משלמים ועל מה, כמו כן, הצוותים שלנו עובדים כל היום ומעדכנים את המערכת על מנת שאתם תוכלו לעבוד בשקט ולא לדאוג מהוצאות בהפתעה.
אצלנו, בצורה פשוטה וקלה, תוכלו לפתוח חנות, לפתוח אתר, לפתוח דפי נחיתה, בכמה פעולות מהירות ופשוטות, ללא צורך בידע טכני, ללא השקעה כספית.
מי שיבחר להמשיך איתנו, יהנה ממערכת מהמתקדמות בעולם, אשר הושקעו בה אלפי שעות ואלפי מאות שקלים ושעומדים מאחוריה אנשים טובים שתמיד יהיו פה לשירותכם לכל שאלה.
אנחנו מאמינים שכדי להיות הכי רלוונטי שאפשר, כל חנות וירטואלית חייבת להיות נגישה בכל המדיות.
לכן אנחנו מקימים אתרי חנות רספונסיביים המתאימים עצמם לכל מסך,
ובקרוב גם תוכלו להנות מאפליקציות חנות המתאימות באופן מלא לאנדרואיד ול-IOS עם מיתוג של החברה שלכם.

בואו להיות חלק מהשינוי, הצטרפו אלינו.

אנחנו יכולים למקסם את היכולות של החנות שלך, ולהפוך אותך להרבה יותר רלוונטי ומוכר. רוצה להתחיל?

כדי שנתחיל בעבודה, התקשר 03-621-8191 או השאר פרטים: