מסחר באינטרנט: לא סתם כל החברות הגדולות כיום בעולם מבוססות על מסחר באינטרנט ואנחנו מדברים כמובן על גוגל, פייסבוק, אמזון וגם במידה מסוימת אפל. העולם העסקי צועד לכיוון, אם הוא כבר לא שם לדעת רבים, שבו האינטרנט מקבל מקום מרכזי יותר ויותר בכל הפעילות העסקית.

אנחנו יכולים לראות כי חברות רבות בישראל בתחום ה”מסורתי” לכאורה פותחות היום אתרי אינטרנט ואנחנו מדברים כמובן על בנקים, חברות מזון וחברות תיירות. כך אתם יכולים להבין כי כל עסק צריך נציגות באינטרנט וכי לאתר של העסק יש השפעה אדירה על ההצלחה שלכם. אז נכון אפשר למכור מוצרי פרסום באמצעות אייבי, אמזון או עלי אקספרס אך אם אתם באמת רוצים להצליח אתם חייבים להקים אתר אינטרנט ולא לוותר על האופציה הזאת. כך תגדילו את ההצלחה שלכם וכך תבטיחו כי יותר ויותר לקוחות יכירו אתכם ויקנו דווקא את המוצרים שלכם.

מסחר באינטרנט: במה הוא תלוי כיום?

אתם חייבים להבין כי מסחר באינטרנט תלוי בכם מאוד וקשור בקשר הדוק אל האתר או חנות אינטרנטית שאותה תבנו. עליכם לקחת בחשבון כי ככל שהאתר יהיה יותר יפה, יותר מרשים, יותר מעוצב ויותר קל לשימוש כך ההצלחה שלכם תהיה יותר גדולה.

עליכם להשקיע מאוד בממשק המשתמש של האתר, בעיצוב שלו, ובקלות השימוש בו בכדי להבטיח כי המשתמשים ישתמשו בו בצורה נרחבת. בטח כבר הבנתם כי יש קושי גדול לבנות אתר טוב לבד וכי עליכם לפנות אל חברה מומחית בתחום אשר תבנה לכם את האתר. ככל שהחברה הזאת תהיה יותר טובה כך האתר שלכם יהיה יותר טוב וזה אומר כי הרווחים שלכם יהיו הרבה יותר גדולים.

האם עסק קטן יכול להתחרות עם הכרישים גדולים?

היתרון הגדול ביותר של אתר אינטרנט ושל מסחר באינטרנט זה העובדה כי גם עסקים קטנים יכולים להתחרות עם עסקים ענקיים. אתם חייבים להבין כי כאשר לקוח נכנס לאתר אינטרנט הוא לא מתחיל לבדוק כמה עובדים יש בעסק, איזה מחסנים יש לו, מי המנהל וכמה כסף יש בעו”ש של החברה.

הדבר היחיד שמעניין אותו זה עם האתר נוח והאם האתר טוב ועל כן זה ממש לא הגזמה לומר כי אתרי אינטרנט משווים את המצב בין חברות גדולות וקטנות. עליכם להבין כי כיום ניתן לבנות את האתר היפה ביותר והמרשים ביותר שיש בהשקעה נמוכה באופן יחסי וזהו יתרון עצום לכל חברה קטנה.

לחצו כאן על מנת לחזור לעמוד הראשי