אתר למערכת חשבונית

אתר מכירות מאפשר לנו להגיע לקהל יעד רב יותר וגם לשרת יותר לקוחות באותו הזמן. מעבר לכך, השימוש באתר יכול לחסוך לעובדי החברה גם שעות מרובות של התעסקות בניירת, לקוחות ועבודות תפעול רבות וזאת כאשר משתמשים במערכות אוטומטיות שמחליפות חלק ניכר מהעבודה. חיבור אתר למערכת חשבונית יכול להועיל רבות לייעול הזמן בחברה וכמו כן גם למנוע טעויות אנוש.

חיבור אתר למערכת חשבונית והנהלת חשבונות

הנהלת חשבונותתפקידה של מערכת חשבונית הינה לספק קבלות ללקוחות שלנו באופן מקוון בעת שביצעו רכישה. בעת שהרכישה מתבצעת, יודעות מערכות החשבונית להוציא קבלה באופן אוטומטי כאשר ניתנת האפשרות לבחור בין שליחת החשבונית ללקוח באופן אוטומטי ומידי במייל לבין הדפסת החשבונית ושליחתה ביחד עם המוצרים. כמו כן ניתן לשלב בין השניים. חברת bizzapp חנות וירטואלית שתעשה בשבילכם את העבודה.

חיבור מערכת החשבונית לאתר יכולה להתבצע בכמה דרכים וזה תלוי בעיקר במערכת עליה בנוי האתר. כך לדוגמא, כאשר מדובר באתר וויקס (WIX), ניתן לחבר חלק מהחשבוניות שעובדות באופן מקוון ממש בלחיצת כמה כפתורים. כאשר מדובר בחיבור מערכת חשבונית לאתר אשר פותח מאפס, יש צורך בהבנת קוד האתר והיעזרות בבוני האתר כאשר לרוב התקשורת בין האתר שלכם ומערכת החשבוניות ייעשה באמצעות

שימוש ב- API של מערכת החשבוניות אשר מקבלת עדכון מהאתר שלך בעת שלקוח השלים עסקה ומפיקה חשבונית באופן אוטומטי וכמו כן בכל צורה שתבקש. כמו כן מומלץ לא לחכות ולחבר את האתר למערכת חשבונית עוד בבנייתו, זה יכול לחסוך לכם זמן עבודה ידנית רב והשקה חלקה יותר של האתר.

יתרונות חיבור האתר למערכת

ראשית, כאשר האתר שלכם מחובר למערכת חשבונית, כל המופקות באתר נאגרות באופן אוטומטי כך שאין כל קושי במציאת החשבוניות או צורך בשמירה על חשבוניות פיזיות. היתרון הזה בא לידי ביטוי גם בעת שהנכם מעוניינים להעביר את החשבוניות למחלקת הנהלת החשבונות שלכם כך שבלחיצת כפתור הנכם מעבירים את כל החומר שהופק באתר ואין סיכון שחלק מהחומר יאבד. יתרון נוסף של חיבור למערכת חשבונית הינו שמכיוון שהחשבונית מופקת באופן אוטומטי, כל שנותר לעובדים שלכם לעשות בעת שהתבצעה מכירה הוא לשלוח את המוצרים ותו לא.

הסיבה לכך הינה שבמידה והאתר שלכם מחובר למערכת לניהול הזמנות, מערכת חשבונית וכל המערכות הנדרשות, הלקוחות מקבלים מיילים אוטומטיים עם החשבונית, מיילים אוטומטיים על עדכונים בהזמנה כמו מספר מעקב וכו' ואתם והעובדים שלכם יכולים להתפנות לתפעול העסק. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם המומחים של ביזאפ!

לחצו כאן למידע על חנות אינטרנטית

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]