פיתוח אפליקציות: העולם הופך ליותר ויותר גלובלי ובכך אין כל ספק. על רקע זה אנחנו רואים חברות אשר מוציאות למיקור חוץ אגפים שלמים להודו או אוקראינה ונראה כי המגמה הזאת תימשך. אך אתם חייבים להבין כי לא תמיד זה נכון להוציא שירותים מחוץ לישראל וכי כל הוצאה כזאת של שירותים חייבת להיות מאוד חכמה ומאוד מושכלת.

עליכם להבין כי פעמים רבות אין תחליף להיכרות עם השוק הישראלי, זה נכון כאשר אנחנו מדברים על אנשי מכירות, על עורכי דין המכירים את החוק הישראלי ובטח ובטח כאשר אנחנו מדברים על מתכנתים. אתם צריכים להבין שכאשר צוות פיתוח בא לתכנן אפליקציה חדשה הוא חייב להכיר את ההעדפות של הצרכן הישראלי ואת האפליקציות של אותו צרכן. את זאת צוות פיתוח בסין או ברוסיה לעולם לא יכיר ועל כן כדאי כל כך לבצע פיתוח אפליקציות בישראל ולא בחו”ל.

פיתוח אפליקציות: שימו לב לבית התוכנה שבו אתם בוחרים

אך העובדה כי הכי מומלץ לבצע פיתוח אפליקציות בישראל לא אומרת כי אנחנו יכולים לבחור כל בית תוכנה שיבצע זאת בישראל. אנחנו צריכים לבחור את בית התוכנה בפינצטה ולשים על הבחירה דגש עצום וזאת בכדי להבטיח כי הפיתוח גם יהיה מהיר וגם טוב. עליכם להבטיח כי אתם בוחרים בית תוכנה עם הליכי עבודה ברורים, עם מתכנתים ברמה הגבוהה ביותר ואם אנשים אשר פיתחו בעבר אפליקציות רבות ואשר ידעו גם כיצד לפתח את האפליקציה שלכם על הצד הטוב ביותר. אל תתפשרו על הבחירה בבית התוכנה מכיוון שיש לה השפעה אדירה על האפליקציה שלכם ועל כן גם על המצב הכספי של החברה שלכם.

האם העלות של פיתוח אפליקציות בישראל היא גבוהה?

כאשר אנחנו מדברים על פיתוח אפליקציות בישראל אנחנו חייבים לשאול האם העלות של המהלך הזה היא גבוהה? אין ספק כי השיקול הכספי הוא משמעותי ביותר לכל חברה ואנו חייבים לתת עליו את הדעת לפני כל החלטה שלנו. אם כן אתם צריכים להבין כי העלות של פיתוח אפליקציה היא מאוד לא גבוהה בארץ ואתם לא צריכים להיות מוטרדים מכך.

אם אנחנו לוקחים בחשבון כי בארץ יפתחו לכם את האפליקציה בצורה הטובה ביותר וסביר להניח גם בזמן המהיר ביותר אתם יכולים להבין כי העלות של הפיתוח בטלה בשישים אל מול היתרונות העצומים של פיתוח אפליקציה בארץ.

ראו עוד: פיתוח חנות אינטרנטית

על מנת לחזור לעמוד הראשי של האתר לחצו כאן >> חנות וירטואלית