בניית אתר חנות וירטואלית לעסק: כל המידע

אתר חנות וירטואלית: מאז שהפכה רשת האינטרנט לציבורית השימוש בה נעשה גדול יותר ויותר בכל שנה. למעשה, בישראל אנשים רבים מבלים באינטרנט לפחות שעה בכל יום. עם הבילוי ברשתות החברתיות וחיפוש מידע בגוגל, הישראלים גם אוהבים לערוך את הקניות שלהם אונליין. למעשה, מדובר על יותר מ-20 מיליארד שקל בשנה כאשר יש גידול של אחוזים רבים בכל שנה בהיקף הקניות של הישראלים ברשת. מסיבה זו ועוד, אין זה מפתיע שבעלי עסקים רבים מעוניינים להציע את מוצריהם גם ברשת על מנת להגדיל את היקף המכירות שלהם.

מהו אתר חנות וירטואלית לעסק?

אתר קניות באינטרנט

אתר חנות וירטואלית הינו למעשה אתר המציע את מוצריו של העסק בצורה מקוונת. על ידי עדכון שוטף של האתר, יכול בעל העסק לצלם את מוצריו השונים, לספק עליהם מידע, לעדכן את המחירים כמו גם לעדכן מבצעים. חנות פיזית דורשת מהלקוחות להגיע בפועל אל החנות שלכם לעומת אתר שדורש מהם רק ללחוץ בכמה קליקים על העכבר.

למעשה, כמו שאדם יכול להיתקל בחנות פיזית במקרה בעת שהולך ברחוב, כך גם אדם יכול לגלות על חנות אינטרנטית במקרה כאשר לזו יש נוכחות ברשת.

יתרונות בניית אתר חנות לעסק

לבניית אתר חנות יש יתרונות רבים. ראשית, יכול בעל העסק להגיע לקהל יעד רחב יותר מפני שלמעשה, לקוחות מכל הארץ (או העולם) יכולים לרכוש בחנות האינטרנטית שלו ולאחר מכן הוא יבצע משלוח עד לכתובתם. בנוסף, בניית חנות אינטרנטית מאפשרת לבעל העסק לשווק את החנות אתר שלו בדרכים חדשות כאשר פעמים רבות יותר קל להוביל לקוחות לרכישת מוצרים דרך החנות מבלי לבקש מהם לצאת מאזור הנוחות שלהם ולהגיע עד לחנות הפיזית שלנו.

יתרון נוסף ומובהק של חנות אינטרנטית הינו שניתן בקלות רבה יותר לאסוף רשימת אימיילים של לקוחות ולשלוח להם עדכונים במייל מעת לעת, כך שנוכל לעדכן אותם על מבצעים, מוצרים חדשים ועוד.

איך מקימים אתר חנות וירטואלית לעסק?

על מנת להקים חנות וירטואלית בצורה טובה, יש צורך בידע טכני רב. הסיבה לכך הינה שצריך לעמוד על כך שהחנות הדיגיטלית תהיה מתאימה גם למשתמשים הגולשים דרך המחשב הנייד וגם כאלו הגולשים דרך טלפונים ניידים. כמו כן מהלך בניית החנות דורש הכנת תכנית מפורטת לחנות הכוללת את המוצרים אותם יעלה לחנות, הגדרת קהל היעד על מנת להתאים את מבנה החנות, הכנת תכנית שיווקית, הקמת החנות בפועל והתחלת עבודה עם החנות האינטרנטית החדשה. 

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]