עד לפני חמש שנים אנשים השקיעו משאבים אדירים בבניית אתרי אינטרנט. אין ספק כי גם כיום יש לחשוב על הנושא של אתר אינטרנט ואנו חייבים להקדיש לכך משאבים בין אם אנחנו עסק חדש ובין אם אנחנו עסק ותיק אשר אין לו עדיין אתר אינטרנט. אך וזה אך גדול כיום הרבה יותר חשוב לקחת בחשבון את הנושא של פיתוח אפליקציה.

עליכם להבין כי כיום רוב הצעירים וגם חלק ניכר מן המבוגרים מבלים שעות רבות מול הסמארטפון. אתם צריכים להבין כי יש אנשים אשר מבלים חמש, שש ועשר שעות מול הסמארטפון שלהם ואם אתם לא רוצים לאבד את הלקוחות הללו אתם צריכים לחשוב על ייצוג של העסק שלכם בסמארטפון. כיום ברור לכל כי הדרך הכי טובה להיות עם נוכחות בסאמרטפון היא באמצעות בניית אפליקציה.

החלטתם על בניית אפליקציה? בצעו קודם כל מחקר שוק מקיף

בניית אפליקציה היא הדרך לפנות אל קבל הולך וגדל אשר בכלל לא נכנס למחשב האישי ואשר משתמש רק בפלאפון שלו. אך אם אנחנו מחליטים לבנות אפליקציה אנחנו חייבים לקחת בחשבון כי היא צריכה להיות מותאמת למספר נושאים. קודם כל אתם צריכים להבין כי על האפליקציה לענות על הצרכים של הלקוחות שלכם וזה אומר כי אתם צריכים לבצע מחקר בנוגע ללקוחות שלכם.

בנוסף, על האפליקציה להיות יותר טובה מאשר זו של המתחרים שלכם וזה אומר כי אתם צריכים לבצע מחקר גם בנוגע למתחרים שלכם. על כן הנושא של מחקר מקדים הוא סופר חשוב ויש לו השפעה אדירה על התוצאה הסופית של האפליקציה שלכם ועל כך יש לתת את הדעת.

פיתוח אפליקציה: מדוע לא כדאי לבחור באתר עשה זאת בעצמך?

בגלל שהנושא של בניית אפליקציה הוא כל כך חשוב אנחנו יכולים לראות כי קמו הרבה מאוד אתרים אשר מציעים לבנות אפליקציה בשיטת עשה זאת בעצמך מבלי שאתם צריכים בכלל ידע בתכנות ומבלי שאתם צריכים לכתוב שורת קוד אחת.

אם כן אנחנו חייבים להזהיר אתכם כי האתרים הללו אולי יאפשרו לכם לבנות אפליקציה חינמית אך מאוד סביר להניח כי האפליקציה הזאת לא תהיה ברמה גבוהה ולא תתחרה באפליקציות אשר נבנו על ידי מתכנת אמתי. לכן אם אתם לא מוכנים להתפשר על איכות ואם חשובה לכם האפליקציה של העסק שלכם אנחנו לא מציעים לכם לבחור באתרים של שיטת עשה זאת בעצמך.

לחצו כאן לפרטים אודות בניית חנות וירטואלית