עיצוב מותאם אישית לאפליקציה: האם כדאי?

למה עליכם לעצב את האפליקציה שלכם!

במידה ובחרתם להקים אפליקציה לעסק שלכם, אתם כנראה עסוקים בלתכנן ולבחור את כל האלמנטים השונים. כידוע, ניתן להקים אפליקציה ולבחור בעיצוב וממשק הבנויים על תבניות מובנות וניתן להתאים אישית את העיצוב לצרכים המיוחדים שלכם כמו גם על מנת לשפר את יחסי ההמרה באפליקציה. כאמור, אחד הנתונים החשובים בתפעול אפליקציה הינו אחוז המבקרים שמבצע פעולות רצויות באפליקציה כמו גם אחוז המבקרים שחוזרים אל האפליקציה פעם נוספת לאחר ביקורם הראשון.

 

מהו עיצוב מותאם אישית לאפליקציה?

עיצוב מותאם אישית לאפליקציה הינה עבודה אישית של המעצבים על מנת ליצור עיצוב ייחודי לאפליקציה. העיצוב המותאם אישית כולל את הממשק של האפליקציה כמו גם את הצבעים, התמונות וכל החוויה הוויזואלית אותה חווים המבקרים באפליקציה. כאשר מדובר בעיצוב מותאם אישית באפליקציה, המטרה הראשונה הינה לשפר את חוויית המשתמש כמה שניתן על מנת שהמבקרים ירצו לבלות כמה שיותר זמן באפליקציה, לבצע את הפעולות הרצויות בצורה נוחה ומהירה וכמו כן לזכור את האפליקציה לטובה על מנת שישמחו לחזור ולבקר בה בעתיד. בחברת bizzapp יבנו ויעצבו עבורכם את האפקליצייה המתאימה עבורכם.

 

יתרונות עיצוב מותאם אישית לאפליקציה

אפליקציית אייפון

אחד היתרונות הבולטים של עיצוב מותאם אישית לאפליקציה הינו שיש בידכם לבחור בדיוק כיצד תיראה האפליקציה. כאשר הנכם בוחרים בעיצוב מובנה לאפליקציה, למעשה הנכם בוחרים בעיצוב סטנדרטי אשר משתמשות בו אפליקציות רבות. מסיבה זו האפליקציה לא תיראה מקורית כלל והביקור באפליקציה לא ירגיש ללקוחות ייחודי. כאשר הנכם בוחרים בעיצוב מותאם אישית לאפליקציה, ניתן להתאים את העיצוב של האפליקציה לשפה הגרפית של העסק.

יתרון מרכזי נוסף של עיצוב מותאם אישית לאפליקציה הינו שניתן להשתמש באלמנטים שונים הידועים ככאלו שמגבירים את אחוז ההמרה באתר. אחוז ההמרה נקבע על פי כמות המבקרים באתר לעומת כמות המבקרים שביצעו פעולה רצויה באתר. כאשר ידוע שאלמנט מסוים בממש האפליקציה תורם לאחוז ההמרה לסוג העסקים שלכם, ניתן לשלב אותו ביחד עם אלמנטים אחרים תוך התאמה מלאה של הצבעים לעומת שימוש בתבניות מובנות אשר מגבילות את אפשרויות השינויים של חוויית המשתמש. למידע נוסף צרו קשר עוד היום.

 

 

חסרונות עיצוב אישי לאפליקציה

כמו היתרונות כך גם יש לבחירה בעיצוב אישי לאפליקציה חסרונות. החסרונות הבולטים לנושא הינם זמן פיתוח ארוך יותר לאפליקציה מפני שנדרשת עבודה רבה יותר על פיתוחה. מחסרון זה נגזר גם חסרון נוסף שהינו עלות פיתוח האפליקציה. מכיוון שנדרשת עבודה רבה יותר, כך גם עלות הפיתוח תהיה רבה יותר אך יש לציין שנושא המחיר והזמן גמישים במידה מסוימת בהתאם לעיצובים המבוקשים.

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]