איך אפשר לשמור על ביטחון כלכלי באתרי הקניות באינטרנט

עם הקדמה הטכנולוגית גם חוויית הקנייה שלנו עוברת שינויים גדולים וביניהן גם העובדה שהיום חלק ניכר מהמסחר מתבצע ברשת. מכיוון שכל אתר מציע מגוון מוצרים שונה, אנו נאלצים לעבור מאתר לאתר בעת הקניות שלנו ברשת על מנת לרכוש את כל המוצרים להם אנו זקוקים והעובדה שאנחנו מספקים את כרטיס האשראי שלנו פעם אחר פעם לאתרי קניות שונים יכולה להיות מלחיצה. על מנת לעזור לכם לשמור על ביטחון כלכלי בעת ביקור באתרי הקניות באינטרנט נכתב המאמר הבא.

באתרי הקניות באינטרנט שימו לב לפרטים הקטנים

קניות באונליין

על מנת להימנע ממצב שבו האקרים גונבים את פרטי האשראי על ידי פריצה לאתר ממנו אנו רוכשים, בדקו האם האתר מאובטח והאם כתובתו תקינה. כך לדוגמא, יכולים האקרים ליצור אתר שנראה בדיוק כמו פייפאל ולבקש מכם לרשום את שם המשתמש והסיסמה אך בעת שתרשמו אותם הם למעשה יגנבו לכם את הפרטים האישיים וירוקנו את חשבון הפייפאל. על מנת למנוע מצב זה יש לשים לב לשני גורמים.

אחד, שימו לב שכתובת האתר הינה תקינה ושזוהי הכתובת המקורית של האתר אליו רציתם להגיע. פרט נוסף שיש לשים אליו לב הינו האם האתר מאובטח בטכנולוגיית SSL. רוב הדפדפנים היום יודעים לזהות את אבטחה בסיסית זו ובמידה והנכם משתמשים בדפדפן מוכר, הוא אמור להתריע טרם כניסה לאתר שאיננו מאובטח כראוי.

למחמירים: השתמשו באמצעי קנייה בטוחים

היום חנויות אינטרנטיות רבות מקבלות אמצעי תשלום שמאפשרים לנו לשמור על פרטי האשראי שלנו חסויים. הדוגמה הנפוצה ביותר לאמצעי תשלום כזה הינו פייפאל (PAYPAL). פייפאל משמשת כמעין בנק וירטואלי אשר את פרטי האשראי שלנו אנו מזינים לה והיא מגשרת בין הקונה למוכר כאשר פייפאל שומרת על ביטחונו של הקונה. מעבר לשירות המאפשר את השארת פרטי האשראי חסויים בפני המוכרים, פייפאל מספקת הגנת קונה במקרים של הונאה.

שיטה נוספת לשמירה על ביטחון כלכלי באתרי הקניות באינטרנט הינה על ידי שימוש בכרטיס אשראי נטען. בצורה כזו נוכל לדעת בוודאות שגם ויקרה מצב שבו גונבים לנו את פרטי האשראי, יוכלו הנוכלים לגנוב רק את הסכום שקיים בכרטיס הנטען.

דוגמא לכרטיסים נטענים היא הכרטיסים הנטענים של בנק הדואר המאפשרים כרטיסים נטענים במגוון מטבעות כמו שקלים, יורו ודולר וישנם גם שירותים אמינים בין לאומיים כמו Entropay  המאפשרים קבלת פרטי כרטיס אשראי דיגיטלי אותו אנו מטעינים בסכומים הרצויים ורק טרם כל קנייה וקנייה.

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]