אתר ידידותי לקידום בגוגל

האם צריך אתר ידידותי לקידום בגוגל ומהי המשמעות?

אתר ידידותי לקידום בגוגל: אחד הדברים שיש לתת להם מחשבה טרם הקמת אתר לעסק הינו התכנית השיווקית. מאיפה יגיעו הלקוחות? איך הם ישמעו על האתר? ועוד. מנוע החיפוש של גוגל נחשב לאחד ממקורות התנועה הגדולים לאתרים השונים כאשר מתאפשרות שתי דרכים לקבל תנועה לאתר ממנו. אפשר לשלם לגוגל כסף בפועל על כל כניסה שמגיעה לאתר ממודעה ואפשר לקדם את האתר בצורה אורגנית כך שיוצג בגוגל באופן טבעי. במידה ואתם מתכננים לקבל מבקרים לאתר דרך מנוע החיפוש של גוגל, חשוב שתתכננו מבעוד מועד את האתר כך שהוא יתאים לקידום בגוגל.

מה גורם לאתר להיות ידידותי לגוגל?

קידום באינטרנט

המערכת של גוגל קוראת אתרים בצורה שונה מבני אדם. בעוד שאנחנו בונים את האתר כך שבסופו של דבר אנשים יבקרו בו, אם אנחנו רוצים שגוגל תקדם אותו צריך שהמערכת של גוגל תדע לקרוא אותו. גוגל למעשה קוראת אתרים בעזרת רובוטים אשר קוראים את הקוד שבאתר. במידה וגוגל לא תצליח לקרוא את הקוד של האתר, יהיה לה קשה להחליט לקדם אותו על פני אתרים אחרים אשר את התוכן שלהם היא מכירה.

בנוסף, יש לגוגל עוד מאפיינים רבים שגורמים לאתר להיות מקודם בגוגל. גורם אחד אשר גוגל שמה עליו דגש הינו מהירות טעינה האתר. הסיבה לכך הינה שגוגל שמה דגש גדול על חוויית המשתמש וכאשר אתר נטען מהר גוגל מניחה שהגולשים יעדיפו לבקר בו על פני אתרים שנטענים באופן איטי משמעותית. אלמנט נוסף הינו התאמת האתר למובייל וחנות אינטרנטית. במידה ולא תתאימו את האתר שלכם למובייל, סביר להניח שכאשר משתמש יבצע חיפוש בגוגל בעת שימוש בטלפון הנייד, האתר שלכם לא יוצג בעמודים הראשונים ואולי אף גם לא בעשירייה הפותחת.

איך מתאימים אתר לגוגל?

הכל מתחיל מהמערכת בה אתם בונים את האתר. במידה והנכם בונים את האתר במערכת שנחשבת לידידותית לגוגל, הרי שבעיקרון האתר יהיה מותאם לגוגל. יחד עם זאת יש לשים לב לתוספים בהם משתמשים ושינויים נוספים אשר מבצעים. כאשר הנכם מפתחים או שוכרים את שירותיו של מפתח אתרים על מנת לפתח את האתר בצורה עצמאית, חשוב לבנות את האתר בצורה ידידותית לגוגל, לא לחסום את הכניסה שלו לאזורים רצויים באתר ועוד. כמו כן ישנם אלמנטים אשר ניתן לשפר גם לאחר הקמת האתר כמו משך זמן הטעינה שלו, התאמתו למובייל וכמו כן ביצוע עבודות הקידום השוטפות. פרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת ביזאפ.

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]