עד כמה בסיס נכון לקידום ישפיע על גוגל בעתיד?

היתרונות ארוכות הטווח של קידום בגוגל!

אין הקמת האתר רק עבודה טכנית שלאחריה מתחילות עבודות הקידום והשיווק. כשם שיש למלא את האתר בתוכן כזה שהגולשים ירצו לשהות בו ולהיכנס אליו, יש להתאים את האתר לקידום בגוגל על מנת שגוגל תרצה ותבחר להציג אותו בפני הגולשים במיקומים גבוהים.

מהו בסיס נכון לקידום בגוגל?

בסיס נכון לקידום בגוגל כולל כמה אלמנטים. ראשית, נרצה שגוגל תדע לקרוא את קוד האתר שלנו. שנית, נרצה ליישר קוו עם אלמנטים שונים המשפיעים על הקידום בגוגל כמו מהירות טעינת האתר והתאמתו למובייל.

אתר שאיננו מותאם למובייל לדוגמא כמו אתר חנות שיכול לעיתים לא להיות מותאם, סביר להניח שלא יוצג בעמודים הראשונים בגוגל בעת שמשתמש מחפש ביטוי מסוים דרך הטלפון הנייד שלו. כמו כן יש לבנות את כתובות העמודים השונים באתר כך שיהיה קשר הדוק למה שיוצג לגולשים.

בנוסף, דגש חשוב לבסיס נכון לקידום בגוגל הינו שימוש במילות מפתח המתאימות למה שהגולשים מחפשים. הכוונה הינה שבגלל שכאשר גולשים מחפשים בגוגל שירות או מוצר מסוים, הם אינם כותבים את שם העסק אלא לרוב את שם השירות בנוסף לשם של עיר או מחיר כמו לדוגמא “ספינר משלוח מהיר תל אביב”. מסיבה זו טרם הקמת האתר מומלץ לבצע מחקר מילות מפתח מקיף ולמלא בעמודים הרלוונטיים באתר את מילות המפתח שאנו צופים שהגולשים יחפשו בגוגל.

 

מידת ההשפעה של בסיס נכון לקידום בגוגל

עסקים רבים משקיעים רבות בקידום האתר שלהם בגוגל. בעוד שרבים עושים שימוש בשיטות המקובלות כמו שימוש בתוכן לקידום האתר, בניית קישורים ועוד, ייתכן שרבים אינם מודעים ובעיקר כאלו שמקדמים בעצמם לחשיבות הכנת בסיס האתר לקידום בגוגל. בנוסף, מקדמי אתרים רבים בוחרים להתחיל את עבודת הקידום של הלקוחות שלהם בעבודה על האתר האינטרנטי על מנת שזה יהיה מותאם לקידום בגוגל ומנקודה זו לבדה ניתן להסיק שיש לכך חשיבות רבה.

בעת שהנכם מתחרים באתר שאיננו מותאם למובייל לדוגמא, כאשר גולשים משתמשים בטלפון הנייד הרי שיש לכם יתרון גדול. במידה והנכם משקיעים רבות בזמן טעינת האתר שלכם עד שהגעתם לזמן טעינה של כ- 2-3 שניות,  הרי שהדבר מקנה לכם נקודות על פני אלו שהאתר שלהם נטען בחמש ויותר שניות. קידום בגוגל מורכב מפעולות קטנות וגדולות רבות כאשר לכל אחת יש משקל על התוצאה הסופית. הכנת בסיס נכון לגוגל יכול להווה יתרון משמעותי ולאפשר לכם להגיע לתוצאות יפות במיוחד כאשר משקיעים את אותם המאמצים גם בקידום לאורך זמן. לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום עם המומחים של חברת ביזאפ.

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »
למה דווקא וורדפרס
מידע מקצועי

למה דווקא וורדפרס?

רוצים לבנות חנות וירטואלית – למה דווקא וורדפרס?  למה דווקא וורדפרס? – אם עדיין אין לכם אתר או חנות אינטרנטית ואתם מתעניינים בבניית אתר, אם

המשך קריאה »
יתרונות בבניית אתר וורדפרס
מידע מקצועי

יתרונות בבניית אתר וורדפרס

מהם יתרונות בבניית אתר וורדפרס? יתרונות בבניית אתר וורדפרס: כ-30% מהאתרים בעולם, בנויים על מערכת ניהול התוכן וורדפרס. אחד היתרונות הכי בולטים של האתרים האלה

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]
דילוג לתוכן