ניהול לידים

איך תוכלו לבצע ניהול לידים על ידי מערכת ייעודית?

ניהול לידים: מערכת לניהול לידים או CRM עוזרת לעסקים בהתנהלותם מול לקוחות ולקוחות פוטנציאליים בצורה מרבית. מערכות רבות מאפשרות את כניסת הלידים בצורה אוטומטית אל המערכת ישירות מהקמפיין או כלי איסוף לידים אחר. בנוסף, מערכת לניהול לידים מאפשרת לצוות מכירות ואנשי צוות אחרים רבים להתנהל אל מול הלידים תוך תיאום הרמוני ביניהם וזאת מבלי שהיו צריכים לדבר בפועל על כל ליד וליד.

זה מתאפשר הודות לכך שיש גישה לכלים שונים במערכת לכל מי שיש צורך שתהיה לו גישה ועל כן מנהל המערכת הגדיר לו אותה. לפניכם מדריך להטמעת מערכת לניהול לידים בעסק.

בחירה במערכת ניהול לידים

מערכת לניהול לידים

ראשית, יש לבחור במערכת המתאימה לצרככם. במידה והנכם עוסקים באסיפת לידים בעיקר מפייסבוק, מוטב שתעבדו עם מערכת אשר יודעת להכניס אליה את הלידים בצורה ישירה מטופס הלידים של פייסבוק. מנגד, ישנן מערכות כמו ZAPPIER אשר מסוגלות לעשות זאת עבורכם בתמורה לתשלום. חברת bizzapp היא חברת הקמת אפליקציות לבניית חנות וירטואלית שתעזור למכור לעסק שלך יותר.

שנית, בחרו באופציות הדרושות לכם. במידה והנכם צריכים גם מערכת לניהול שלבי מכירה, ייתכן ותרצו מערכת לניהול לידים ייעודית אשר מאפשרת את עדכון הלידים בכל שלבי המכירה השונים (מכירה של שירות ראשון, הצעה של שירות שני וכו').

תכננו בקפידה ועדכנו את הצוות

הטמעת מערכת לניהול לידים בעסק מובילה לשינוי בסדר היום. ראשית, תכננו מה יהיו השימושים של המערכת לעסק שלכם בדיוק, מה יהיו ההשפעות על הצוותים ועל הלקוחות. שנית, רתמו את כל הצוות הרלוונטי לפרויקט. מומלץ לא להודיע ביום בהיר אחד שמעכשיו העסק עובד עם מערכת לניהול לידים.

הודיעו לעובדים על כך מראש ותנו להם זמן להתכונן לכך בין אם בצפייה בהדרכות או בהטמעת המערכת בצורה הדרגתית. כמו כן, מומלץ לשמוע את דעתם של העובדים בעניין הטמעת המערכת בעסק ולשמוע האם יש להם חששות או שמא רעיונות ברי חשיבה להטמעת המערכת או אף לשימושים שונים בה.

בצעו הדרכות מקיפות לצוות

בהתחלה, העבודה עם מערכת לניהול לידים יכולה להיות מאתגרת עבור מי שאינו מנוסה בה. דאגו להדריך את העובדים בצורה מקיפה על השימוש במערכת, על מנת שיוכלו לעבוד דרך אתרי חנות. עובדים שמסתבכים לכל אורך שעות היום בעבודה עם המערכת יהיו מתוסכלים ויספקו שירות פחות טוב ללקוחות שלכם. בנוסף, מומלץ לבצע רענון מעת לעת בהדרכה על המערכת. ייתכן ותגלו שהעובדים יגלו על אפשרויות חדשות שמקלות להם על העבודה גם לאחר זמן רב בשימוש עם המערכת.

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]