עדכונים שוטפים לאתר ולאפליקציה מה היתרונות?

עדכונים שוטפים לאתר: במידה ובניתם או שהנכם עומדי בפני פיתוח או בניית אתר לאפליקציה, ייתכן והנכם תוהים כמה עבודות תחזוקה נדרשות על נכסים מקוונים אלו. אמנם אין הכרח ממשי על תחזוקה כלל ובמידה ובניתם אתר תדמית פשוט, ייתכן ותוכלו לעדכנו לעתים רחוקות, רק כאשר יש שינוי, אך במידה ואתם מעוניינים באתר שיקודם טוב בגוגל וכמו כן בעיצוב האפליקציה שתצליח להחזיר את הלקוחות וכמו כן להמיר באחוזים גבוהים יותר, מומלץ שתיווכחו ביתרונות של עדכונים שוטפים לנכסים מקוונים אלו.

עדכונים שוטפים לאתר: האתר מקודם יותר טוב בגוגל

אחד מהגורמים המשפיעים על קידום בגוגל, היא השאלה אם האתר מתעדכן באופן שוטף. גוגל מבצעת מעקבים על האתרים שהיא מכירה כל הזמן על מנת לבדוק אם מתבצעים עדכונים וכמו כן ניתן גם לעדכן את גוגל בדבר עדכונים חדשים באתר. כאשר גוגל רואה שאתר מתעדכן, המערכת מבינה שהאתר רלוונטי וממשיך לספק ערך באופן שוטף. הדבר חשוב בייחוד בעבור עסקים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם בגוגל כאשר אחת השיטות הנפוצות הינה עדכון האתר בתוכן חדש באופן תכוף.

קידום בגוגל

עדכונים שוטפים לאתר מאפשרים לעמוד בתחרות

היום, כאשר ישנם אתרים ואפליקציות רבים בכל תחום המתחרים ביניהם על מחירים ושירותים שונים, זה חשוב לעדכן את האתר והאפליקציה באופן שוטף. הסיבה לכך הינה שכאשר המתחרים שלכם מבצעים מהלכים שיווקיים שונים ומושכים אליהם תנועה רבה, ייתכן והמבקרים שזוכרים אתכם לטובה ירצו לבדוק מה המוצר המקביל אותו אתם מציעים, באיזה מחיר ובאיזה אופן של שירות. על ידי עדכון שוטף של האתר והאפליקציה ניתן לעמוד בתחרות הקשה, לבצע שינויים בהתאם ולהישאר רלוונטיים.

יש ללקוחות סיבה לחזור

במידה והאתר או האפליקציה שלכם לא מתעדכנים במידע חדש, מוצרים או שירותים חדשים, שינויים ועוד, ייתכן והמשתמשים שמבקרים באתר או באפליקציה שלכם כבר בפעם השנייה והשלישית לא ימצאו סיבה לחזור לביקור נוסף. כאשר אתר מתעדכן בתוכן רלוונטי, מוצרים חדשים או תוכן ומוצרים המתאים במיוחד לעונות השנה או לחגים לדוגמא, הלקוחות מקבלים סיבה ממשית לחזור. 

כדי שהלקוחות יישארו באתר

מכיוון שהעולם מתקדם היום בקצב מסחרר, ייתכן ואם את העדכון האחרון לאתר ולאפליקציה עשיתם לפני כמה שבועות בלבד, המבקרים באתר כבר ימצאו את האתר כמיושן ולא אקטואלי. במיוחד בעבור אתרים שמספקים תוכן אך לא רק, חשוב לעדכן את האתר באופן שוטף ובהתאם לחדשות בתחום שנשמעו לאחרונה. אם מדובר במכירת מוצרים אז לכל הפחות לעדכן באתר שהמילה האחרונה בשוק עומדת להגיע וכו'.

לחצו כאן לפרטים אודות חנות וירטואלית

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]