מה זה פיתוח אפליקציות?

מה זה פיתוח אפליקציות? כל בעלים של טלפון נייד מסוג טלפון חכם משתמש באפליקציות כל הזמן. הטלפונים החכמים מגיעים עם אפליקציות בסיסיות מובנות כמו אפליקציה להודעות, לטלפונים ניידים ואף אפליקציה לצורך הורדת והתקנת אפליקציות. 

כמו כן לצורך שימושים מתקדמים יותר בטלפון הנייד אנו נאלצים להוריד אפליקציות כמו WAZE לצורך ניווט הדרכים, אפליקציה של הבנק על מנת לבצע פעולות ואפליקציות נוספות. כמו כן גם משחקים לטלפון הנייד נחשבים לאפליקציה. 

כל האפליקציות הללו אינן נוצרות סתם כל ויש לפתח אותן אז מה זה פיתוח אפליקציות ומה זה בעצם אומר?

מה זה פיתוח אפליקציות

איך אפליקציות חדשות נוצרות

פיתוח אפליקציות משול במידה מסוימת לפיתוח אתרים. כל פרט ופרט שנמצא באפליקציה צריך להיות מקודד על ידי המתכנת שהינו מפתח אפליקציות. אמנם ישנם מבנים מוכנים לאפליקציות רבות אך גם במקרים בהם אתם מעוניינים באפליקציה שאיננה מביאה בשורה חדשה לעולם צריך להתאים את האפליקציה לייעודה.

ייתכן ולדוגמא, הנכם מעוניינים לפתח אפליקציה הדומה ל- WAZE או אפליקציית היכרויות חדשה, במידה וכל מה שתרצו שיהיה באפליקציה כבר קיים בתבניות מסוימות, ייתכן וזה יוזיל את עלויות פיתוח האפליקציה (שיכולות להיות גבוהות מאוד) אך במקרה כזה זה אומר שאין לכם חידוש ממשי לאפליקציה ובעצם כיצד היא תחדש לעולם?

מה זה פיתוח אפליקציות לאתרים

ייתכן והאתר שלכם נותן שירות מסוים הכרוך ביצירת חשבון לאתר. במקרה כזה, ייתכן ותרצו לפתח אפליקציה לצורך צפייה בתכנים ושימושים שונים באתר המכירות שלכם בצורה הנוחה יותר לטלפונים החכמים.

פיתוח אפליקציית משחקים

במידה ואתם מעוניינים לפתח אפליקציה ממוחשבת ומורכבת, הרי שהפיתוח שלה יהיה מורכב לא פחות מיצירת משחק מחשב חדש אך במידה ואתם מעוניינים לפתח אפליקציית משחק פשוטה ודו ממדית, ניתן להשתמש בתוכנות ייעודיות אשר מסוגלות לפתח אפליקציות פשוטות יותר ושלא תזדקקו לשירותי קוד.

תהליך הפיתוח

במידה והנכם מעוניינים לפתח אפליקציה שתשנה את העולם, הרי שיש להיכן תכנית עסקית ולהתייחס לנושא כאל סטרטאפ לכל דבר. ראשית יש לבצע תכנון מקיף של מה תכלול האפליקציה ולפנות לבעלי מקצוע על מנת להעריך את עלויות ומשך זמן פיתוח האפליקציה. 

לאחר מכן הנכם צריכים לשכור את שירותיו של מפתח אפליקציות או חברה על מנת שינהלו, יעצבו ויפתחו את האפליקציה עד לסופה.

במידה ואתם מעוניינים בפיתוח אפליקציה לעסק שלכם, בין אם מדובר בחנות אינטרנטית או באפליקציית תכנים, ייתכן ועלויות פיתוח האפליקציה יהיו פחותות בהרבה עבורכם מפני שתוכלו להיעזר בתבניות קיימות ללא צורך בתכנות מסיבי או מעט ממנו.

לחצו כאן לפרטים אודות חנות וירטואלית

שתפו את המאמר עם חברים:

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב google
שיתוף ב email

אתר/חנות ל-7 ימי חינם!

צריכים אתר חדש לעסק?
צריכים לבנות דפי נחיתה ללקוחות?
צריכים חנות אינטרנטית שתגדיל לכם את המכירות?
הרשמו עכשיו ותוך כמה דקות האתר/חנות שלכם באוויר!
עצרו!

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אתכם

איך לפתוח חנות אינטרנטית
מידע מקצועי

איך לפתוח חנות אינטרנטית?

אז איך לפתוח חנות אינטרנטית? פתיחת חנות אינטרנטית בשנת 2019 ושנת 2020 הבא עלינו לטובה, היא הכרחית בימינו עבור מרבית סוגי העסקים. הקמת חנות מכירות

המשך קריאה »

החגים כבר כאן

נרשמים לשנה ומקבלים חודשיים במתנה!

ימים
שעות
דקות
שניות
המבצע פג תוקף, עמכם הסליחה.

בחר תבנית

[bz_templates_grid]